KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13429029
nr 1342 9029
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, "Paris, St Germain des pres, Les Existentialistes". Motivet: 38x53 cm
Kondition: missfärgningar
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 20:47:11
24/8 20:40:15